e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum Wydarzeń

Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Jakiegokolwiek tematu nie szukałabym w portalu Egodziecka.pl - na taki trafiam - a to  o nauce czytania dla kilkulatków, a to o tym, jak postępować z niemowlakami, a to o tym, czy stosować kary, czy nagrody czy może żadne z nich..."

    ...

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Projekcja filmu "I tak Cię kocham" w Ośrodku Kultury Ruczaj

dodano: 27-06-2018
30 czerwca (sobota) o godz. 11.00 serdecznie zapraszamy na projekcję filmu "I tak Cię kocham", która odbędzie się w Ośrodku Kultury Ruczaj w Krakowie. 
  
Seans dedykowany jest dla rodziców i opiekunów niemowląt i małych dzieci. Postaramy się stworzyć warunki, które umożliwią dorosłym obejrzenie filmu w miłej atmosferze, a dzieciom zabawę z rówieśnikami na kinowej sali. Podczas seansu będzie można bez przeszkód przewinąć czy nakarmić maluszka. Po seansie przewidziany poczęstunek oraz losowanie nagród*.
   
Bilety: 10 zł dla osoby dorosłej. Dla dzieci wstęp darmowy.
 
Bilety można zakupić w Ośrodku (również bezpośrednio przed seansem) lub na stronie: http://www.ckruczaj.pl/rezerwacja.html 
   
Zapraszamy całe rodziny! Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.
 
Wydarzenie jest zorganizowane przez uczestniczki projektu "Na Ruczaju Rodzic działa" we współpracy z Kinem pod Baranami. 
 
*Każdy zakupiony bilet weźmie udział loterii – po zakończeniu seansu rozlosujemy drobne upominki.
 
Opublikowane w: Archiwum Wydarzeń

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.