e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Często odwiedzam Egodziecka.pl, by poczytać i doszkolić się z macierzyństwa."

    Iwona - mama rocznej Natalii, Kraków

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Trening dla dorosłych z Segni Mossi – otwarty nabór zgłoszeń

dodano: 19-04-2018
Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Sztuki dla Najnajmłodszych „Sztuka Szuka Malucha“ zapraszają na intensywny trening z Alessandro Lumare – współzałożycielem „Segni Mossi” – jednego z najciekawszych na świecie laboratoriów pracujących nad relacjami pomiędzy tańcem a grafiką – zarówno w kontekście działań z dziećmi, jak i dorosłycmi.
 
Segni Mossi 
to projekt badawczy powstały w wyniku spotkania Alessandro Lumare (artysta wizualny) i Simony Lobefaro (choreografka), by badać relację pomiędzy tańcem, jako materią o wymiarze przestrzennym i emocjonalnym a znakiem graficznym, jako „przedłużeniem” ciała i akcji. Ich niezwykle twórcza i inspirująca praca edukacyjna i artystyczna zyskała sobie ogromną popularność na cłaym świecie. Spokój i precyzja z jaką przekazują swoje narzędzia w połączeniu z umiejętnością otwierania grupy na działanie, zyskała bardzo wielu odbiorców, którzy na prowadzone przez artystów treningi przyjeżdżają do Rzymu z całego świata. Przygotowywany w ramach „Sztuka Szuka Malucha” trening jest pierwszym tego typu szkoleniem w Polsce.
Więcej na temat Segni Mossi:
https://www.segnimossi.net/en/
 
Trening z Segni Mossi
to dwa dni pełne praktyk grupowych, przygotowujące do eksperymentów z ruchem i plastyką oraz otwierające na nietypową pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, w ramach edukacji szkolnej, społecznej, teatralnej, tanecznej i artystycznej. Ale przede wszystkim to wciągające doświadczenie i doskonała okazja do rozwoju osobistego.
Główne hasła przygotowywanego w Poznaniu traningu to: grupa w przestrzeni; szybkość i wytrzymałość obranych kierunków; ciemność; efemeryczność, ulotność; ślady w naszej pamięci; dynamika skoku; symetria w naszych ciałach i rysunkach; praktyka postrzegania.
relacja video z treningów dla dorosłych prowadzonych przez Segni Mossi:
 
Do udziału w treningu zapraszamy osoby dorosłe zajmujące się:
tańcem, ruchem, choreografią, plastyką, arteterapią, edukacją, pracą z dziećmi oraz wszystkich zainteresowanych zgłębieniem tej metody pracy i samorozwojem 
 
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 30 kwietnia 2018 r. do godz. 12.00. 
Organizatorzy zapewniają przestrzeń i materiały do warsztatów, nie zapewniają zakwaterowania i wyżywienia. Osobom przyjezdym spoza Poznania organizatorzy chętnie udzielą pomocy w znalezieniu dogodnego miejsca noclegowego w przystępnej cenie. 
 
warsztat certyfikowany
termin: 6-7 lipca 2018, godz. 16.00-20.00
miesjce: Poznań
koszt: 550 zł/osoba 
ilość miejsc ograniczona

Formularz zgłoszeniowy
 
Załączniki:
Opublikowane w: Wydarzenia

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.