e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Strona jest świetna, stanowi ewenement wśród portali dla rodziców."

    Emilia - mama 2-letniej Ani, Warszawa

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

„Rycerze Złotego Runa” w Kolekcji Cała Polska Czyta Dzieciom z tygodnikiem „Polityka”

dodano: 24-05-2017
Czy można zdobyć przez miesiąc milion franków? Kiedy jest się jeszcze dzieckiem? Niemożliwe? Paczka przyjaciół z małej rybackiej wioski na Lazurowym Wybrzeżu ma inne zdanie na ten temat!
 
Biedni i bezradni starsi ludzie stracili w pożarze cały swój dobytek. Na domiar złego na nadmorski teren, na którym stały ich nędzne domki, ostrzy sobie apetyt burmistrz, który widzi w tym miejscu luksusowy hotel dla turystów. Grupka dzieciaków postanawia przyjść z pomocą nieszczęśnikom. Zakładają Zakon Rycerzy Złotego Runa i uruchamiają całą swoją inwencję dla zdobycia niewyobrażalnej – nawet dla dorosłych! – sumy pieniędzy. Czy im się uda? Warto sprawdzić! Jedno jest pewne: przy realizacji ich pomysłów będzie mnóstwo przygód, niezwykłych zdarzeń, zabawy i śmiechu. Przedsiębiorcze dzieciaki będą nie tylko musiały wykazać się pomysłowością, ale też żelazną wolą i poświęceniem: żadnych lodów i łakoci – każdy zaoszczędzony grosz wędruje do funduszu Zakonu. Jednak pomimo wszystkich wysiłków dni mijają, a do miliona sporo brakuje…
 
Ta powieść cieszy i wzrusza, ale przede wszystkim cały czas trzyma w napięciu!
 
Książka rekomendowana dla dzieci od lat 9.
 
Kolekcja Cała Polska czyta dzieciom – literackie perły dla dzieci i młodzieży
 
Rycerze Złotego Runa
Paul Berna
Wyd. Polityka, 2017
wiek: 9+
Opublikowane w: Ciekawe książki
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.