e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Informacje prezentowane w Egodziecka.pl są bardzo przystępnie przekazywane - polecamy portal rodzicom naszych pacjentów"

    LOBUS Pracownia Diagnozy i Terapii Dziecka, Gabinet Integracji Sensorycznej

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Przygody z fizyką w opowiadaniach o Wojtusiu i Małgosi

dodano: 07-08-2014
Wydawnictwa Pentliczek przedstawia "Przygody z fizyką w opowiadaniach o Wojtusiu i Małgosi". Jest to zbiór ilustrowanych opowiadań, w których zjawiska fizyczne zostały opisane w bardzo przystępny sposób, zrozumiały dla dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Bohaterami są niezwykle ciekawi otaczającego ich świata Wojtuś i Małgosia - rodzeństwo.

Przygody Małgosi i Wojtusia z fizyką odbywają się w pełnym uroku świecie wagoników w kolorze niezapominajek, krasnoludków prowadzących badania naukowe, mówiących kosów, ciepłychpromyków słońca i kosmitów w skarpetkach w paski. Biorąc w nich udział, niepostrzeżenie i naturalnie poznajemy nowe, trudne pojęcia i wgłębiamy się w istotę, znanych nam z codziennych doświadczeń, zjawisk fizycznych.
 
 
Przygody z fizyką
Tekst: Jolanta Wydra-Horwat
Ilustracje: Renata Grzybek
Wydawnictwo Pentliczek, 2014
wiek: 5+
Opublikowane w: Ciekawe książki
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.