e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • ”Egodziecka.pl to dla mnie źródło inspiracji. Portal poleca świetną literaturę fachową, którą ja z kolei polecam moim Klientom."

    Justyna Sawicka, www.bookafka.pl

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Premiera serii „Biblioteka Troskliwych Rodziców” - kolekcji książek miesięcznika „Dziecko”

dodano: 20-03-2018
Na rynku są już dwie pierwsze książki z nowej serii „Biblioteka Troskliwych Rodziców” wydawanej przez miesięcznik „Dziecko”. Seria sześciu wyjątkowych poradników powstała z myślą o przyszłych rodzicach, którzy dowiedzą się z nich wszystkiego na temat ciąży, rozwoju, snu, żywienia, wychowania dziecka i karmienia piersią. 


Pierwsze dwie książki z serii to „Ciąża z klasą. Fachowy przewodnik po ciąży i całej reszcie” Chiary Hunt i Mariny Fogle oraz „Spokojny sen. Przewodnik dla rodziców niemowląt i małych dzieci” Sarah Ockwell-Smith. 

„Ciąża z klasą” zawiera praktyczne porady, których autorki udzielają na kursach założonej przez siebie szkoły rodzenia. To przewodnik, który ułatwi przejście przez czas ciąży. Nikt w nim nie twierdzi, że istnieje coś takiego jak „normalna” ciąża czy „normalny” poród, bo przecież każda kobieta przeżywa je inaczej. A wskazówkom, radom i anegdotom towarzyszą prawdziwe historie uczestniczek kursów szkoły rodzenia Chiary i Mariny. „Spokojny sen” to niezbędny przewodnik dla rodziców, niezależnie od tego, jakie trudności wiążą się ze snem ich dziecka: czy są to częste nocne pobudki u niemowląt, kłopoty z zasypianiem u roczniaków i dwulatków czy lęki nocne i sławetne „wiele żądań przed snem” u przedszkolaków. Autorka, która jest doulą i nauczycielką w szkole rodzenia, przekonuje, że wcale nie trzeba zostawiać dziecka, aż się wypłacze, ani zamykać go w pokoju po to, by wszyscy w końcu mogli się porządnie wyspać. 

Pierwsze dwie książki z serii „Biblioteka Troskliwych Rodziców” ukazały się w czwartek, 15 marca br. Każda z książek kosztuje 39,90 zł i zawiera ok. 300 stron. Można je kupić na Kulturalnysklep.pl i w sklepach sieci Empik, a także - w formie cyfrowej - na Publio.pl. Kolejne książki z serii będą ukazywać się co miesiąc. 

Wydanie książek z serii „Biblioteka Troskliwych Rodziców” wspiera promocja w czasopismach i radiostacjach Agory, w telewizji (Polsat JimJam, MiniMini+), w internecie (serwisy Gazeta.pl, media społecznościowe), na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS i w kinach sieci Helios. Kampanię przygotował Dział marketingu pionu Czasopisma Agory. 
Opublikowane w: Czytelnia

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.