e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Bardzo się cieszę, że powstał tak profesjonalny portal! Mogę tylko pogratulować."

    Anna z Mogilna

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Portal Zdrowia Dziecka - przydatny dla każdego rodzica

dodano: 21-12-2015

Twoje dziecko ma: wysypkę niewiadomego pochodzenia/gorączkę i kaszel/trzy lata i nie mówi? W przychodni dostajesz numerek 256, a wizyta u logopedy możliwa dopiero za 2 lata? Do ortopedy możesz zapisać się na wrzesień 2020, a w przychodni zbywają twoje pytania o szczepionki przeciw grypie? W dodatku sąsiadka straszy cię autyzmem poszczepiennym (ratunku!!!) , w ciąży nasłuchałaś się o hipotrofii (nie masz pojęcia, co to takiego), a w radiu mądry pan opowiadał o mutyzmie (czy to zaraźliwe?)...


Nie jest ławo być matką. Zdrowe dziecko to wielkie wyzwanie, a chore – misja prawie niemożliwa. Portal Zdrowia Dziecka powstał, by twoje macierzyństwo uczynić łatwiejszym. My nie leczymy, ale pomagamy dziecku wyzdrowieć lub w ogóle się nie rozchorować. Nas możesz o wszystko zapytać, a my obiecujemy, że odpowiedź na twoje pytanie w naszym Portalu już jest, lub za chwilę się na nim znajdzie.

U nas nie ma numerków, odległych terminów. My rozumiemy, że masz prawo nie wiedzieć, szanujemy to, że szukasz odpowiedzi. Portal Zdrowia Dziecka odpowiada na pytania, radzi i obala mity związane ze zdrowiem dzieci od urodzenia do pełnoletności. Pozyskujemy do współpracy specjalistów wielu medycznych i okołomedycznych dziedzin, którzy są swojej pracy szczerze oddani i ciągle poszerzają naukowe horyzonty.

www.portalzdrowiadziecka.pl
 

Opublikowane w: ABC rozwoju dziecka
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.