e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • ”Egodziecka.pl to dla mnie źródło inspiracji. Portal poleca świetną literaturę fachową, którą ja z kolei polecam moim Klientom."

    Justyna Sawicka, www.bookafka.pl

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Dziecko w chuście - dlaczego warto?

dodano: 19-12-2013

Nadchodzi czas, gdzie coraz bardziej zaczynają być popularne chusty i różne nosidła do noszenia dzieci. To jak żyjemy i jakie mamy potrzeby sprawia, że wózek zaczyna nie być wystarczający. Są sytuacje takie jak wakacje, zakupy, a nawet choroba dziecka gdzie chusta do noszenia dziecka działa cuda.

Więcej
Słowa kluczowe:

Babcia, niania czy żłobek? – czyli komu powierzyć opiekę nad dzieckiem, kiedy mama wraca do pracy

dodano: 15-11-2013
Babcia, niania czy żłobek? – czyli komu powierzyć opiekę nad dzieckiem, kiedy mama wraca do pracy

Mamy coraz częściej zadają sobie pytanie: kto zajmie się moim dzieckiem, kiedy wrócę do pracy po urlopie macierzyńskim?

Więcej
Słowa kluczowe:

Kiedy do logopedy?

dodano: 28-05-2012
Pierwsze słowa dziecka przyjmowane są przez rodziców z bezkrytycznym zachwytem. Mamusie i tatusiowie oraz babcie, ciocie i cała reszta z rozczuleniem wsłuchują się w każde "bach" i "bum" i "kokoko". Z każdym dniem intensywnego treningu, jakim jest dla malucha realizowanie potrzeby opowiedzenia każdemu o wszystkim, mowa staje się coraz bardziej wyraźna. I tu pojawiają się u niektórych rodziców wątpliwości: czy moje dziecko ma prawidłową wymowę? Zapraszamy do zapoznania się z artykułami specjalistów, którzy postarają się rozwiać wątpliwości każdego opiekuna.
Więcej

Jak rozwija się dziecko w pierwszych latach życia?

dodano: 28-05-2012
Każde dziecko jest inne, w innym tempie przebiega jego rozwój - jak zatem sprawdzić, czy zdrowo rośnie i rozwija się prawidłowo? Zapraszamy do zapoznania się z artykułami specjalistów.

Więcej

Czy moje dziecko poradzi sobie w przedszkolu?

dodano: 28-05-2012
To, że małe dziecko potrzebuje opieki mamy na pewno jest prawdą, jednak w wieku przedszkolnym dziecko jest już gotowe, by powoli oddalać się od „bezpiecznej bazy” – eksperymentować, podejmować różne zadania i eksplorować świat. Dla każdego rodzica, który ma wiele wątpliwości, przygotowaliśmy zbiór tekstów na temat różnych przedszkolnych rozterek.
Więcej

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.