e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Strona jest świetna, stanowi ewenement wśród portali dla rodziców."

    Emilia - mama 2-letniej Ani, Warszawa

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Wydarzenia

Jeżeli chcesz pogłębiać swoją wiedzę o emocjach i rozwoju dzieci, a także doskonalić umiejętności wychowawcze, możesz skorzystać z warsztów, szkoleń i spotkań organizowanych w całej Polsce.

Jeśli organizujesz warsztaty, spotkania, szkolenia dla rodziców z zakresu psychologii, wspierania rozwoju i wychowania, zgłoś swoje wydarzenie, a my umieścimy je w naszym portalu – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Warszawa - Dni Otwarte Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości

dodano: 18-04-2017
Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej, wiosennej edycji Dni Otwartych Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości. Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Burmistrza Dzielnicy Mokotów.
Więcej

Warszawa - Dzieci ze spektrum autyzmu - warsztaty w Pałacu w Wilanowie

dodano: 18-04-2017
 
Zabierzcie swoje dzieci do miejsca magicznego i zachwycającego. Zabierzcie je do wilanowskiego pałacu, w którym 300 lat temu mieszkali król, królowa oraz ich dzieci. Przekonajcie się, że muzeum może być miejscem przyjaznym i otwartym. 
Więcej

Bydgoszcz - Bezpłatna terapia dla dzieci potrzebujących wsparcia w rozwoju w Fundacji "Nowe Pokolenie".

dodano: 18-04-2017
 
Drogi Rodzicu! Twoje dziecko rozwija się inaczej niż jego rówieśnicy? Czujesz niepokój? Nie wiesz co robić? Fundacja "Nowe Pokolenie" w Bydgoszczy już po raz drugi organizuje bezpłatną terapię dla dzieci potrzebujących wsparcia w rozwoju i nieodpłatne warsztaty dla ich rodziców, dzięki którym nauczą się w jaki sposób kontynuować terapię w domu.
Więcej

Pierwsza szkoła dla dzieci i rodziców - Family Power

dodano: 24-04-2017
 
Drogi Rodzicu! Co powiesz na skrócenie drogi do świata Twojego dziecka? Co Ty na to, żeby zamiast uczyć się kolejnych technik i taktyk obudzić w sobie „Małego Profesora”, który od zawsze w Tobie jest, ale jego erudycja i intuicja zostały przyćmione szkolnymi „mądrościami” i schematami postępowania? Dziecko pójdzie za Tobą, ale najpierw dobrze jest odwiedzić jego świat i tam podać mu dłoń. Jak to zrobić? Roboczo określamy naszą metodą mianem konstruktywna regresja. Idea jest prosta: chodzi o rozbudzenie sił witalnych i wrażliwości z czasów, w których byłeś Leonardem da Vinci, gdy wszystko było możliwe, a tu i teraz nie było tylko modnym sloganem. Pamiętasz? W deszczu skakałeś po kałużach. Byłeś tylko Ty i te kałuże, i nalewało się do kaloszy, i chlupało… Potem szukałeś dżdżownic, zbierałeś je do kubełka, liczyłeś zachłannie i za każdym razem wychodziła inna liczba. Bo przecież nie chodzi o to ile ich tak naprawdę jest, a raczej o to, że w ogóle są i można je pomacać, powąchać, może nawet… polizać! Pamiętasz, jak chodziłeś po chodniku tak, żeby nie nadeptywać na linie. Czemu dorośli nadeptują? Oni nie wiedzą, że nie wolno??? Pamiętasz???
Więcej

Zamotane rodzicielstwo – II Ogólnopolski Festiwal Chustowy

dodano: 25-04-2017
W dniach 6-7 maja bieżącego roku w Centrum Konferencyjnym w Pawłowicach pod Wrocławiem odbędzie się II Ogólnopolski Festiwal Chustowy. Jest to największa tego typu impreza w Polsce, a tematem przewodnim całego wydarzenia jest promowanie rodzicielstwa bliskości oraz prawidłowego noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Festiwal cieszy się ogromną popularnością wśród rodziców noszących swoje dzieci w chustach, a także wśród ekspertów, których nie zabraknie również podczas tegorocznej edycji. 
Więcej

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.