e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Bardzo się cieszę, że powstał tak profesjonalny portal! Mogę tylko pogratulować."

    Anna z Mogilna

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Wydarzenia

Jeżeli chcesz pogłębiać swoją wiedzę o emocjach i rozwoju dzieci, a także doskonalić umiejętności wychowawcze, możesz skorzystać z warsztów, szkoleń i spotkań organizowanych w całej Polsce.

Jeśli organizujesz warsztaty, spotkania, szkolenia dla rodziców z zakresu psychologii, wspierania rozwoju i wychowania, zgłoś swoje wydarzenie, a my umieścimy je w naszym portalu – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ekocuda po raz pierwszy w Gdańsku!

dodano: 14-02-2018
Warsztaty, wykłady, a przede wszystkim możliwość przetestowania, powąchania i zakupienia szerokiej gamy kosmetyków naturalnych – to wszystko i jeszcze więcej czeka na miłośników eko podczas Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda, które 17 i 18 marca br. po raz pierwszy odbędą się w Gdańsku w Centrum Stoczni Gdańskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.Więcej

Warsztaty dla rodziców - Przestrzeń dla rodziny

dodano: 05-04-2018
Zapraszamy na spotkania i warsztaty dla rodziców, opiekunów, babć, dziadków organizowane przez MANZANA - Fundację Rozwoju Umiejętności Psychospołecznych.Więcej

Łódź przeciwko depresji

dodano: 17-06-2016
Łódź przeciwko depresji
Według badań niemal co czwarte dziecko doświadczy przynajmniej jednego znaczącego epizodu depresyjnego przed ukończeniem 18. roku życia. W Łodzi trwa realizacja Programu zapobiegania zaburzeniom depresyjnym dla dzieci i młodzieży, prowadzonego przez Urząd Marszałkowski w Łodzi we współpracy z Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży. Rodzice obserwujący niepokojące objawy u swojego dziecka mogą zgłaszać się do poradni współpracujących z Urzędem. W ramach programu dzieci i młodzież zostaną przebadane w celu identyfikacji czynników predysponujących do wystąpienia zaburzeń depresyjnych; te, u których ryzyko zachorowania będzie wysokie, zostaną zaproszone do udziału w warsztatach terapeutycznych. 
Więcej
Słowa kluczowe:

„Wrocław – łączy nas ciepło!” - nietypowy projekt w Planetarium

dodano: 07-04-2017
„Wrocław – łączy nas ciepło!” to nietypowy projekt, gdyż mówimy o ekologii z pasją do nauki. Chcemy zarazić wszystkich dobrymi nawykami, jednocześnie pokazując, jak piękna jest nasza planeta. Fundacja OPEN MIND razem z Wrocławskim Planetarium ogłasza, że piątek (14.04) jest Dniem Gapienia się w Niebo! Wyjdźmy wieczorem na dachy i balkony, by razem z dzieciakami po prostu popatrzeć w niebo.
Więcej

Spotkanie z Aleksandrą Szydłło autorką książki Godzina wychowawcza. Rozmowa o polskiej szkole

dodano: 12-04-2017

Wydawnictwo Czarne zaprasza na spotkanie z Aleksandrą Szydłło, autorką książki "Godzina wychowawcza. Rozmowa o polskiej szkole".

Więcej

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.