e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Jakiegokolwiek tematu nie szukałabym w portalu Egodziecka.pl - na taki trafiam - a to  o nauce czytania dla kilkulatków, a to o tym, jak postępować z niemowlakami, a to o tym, czy stosować kary, czy nagrody czy może żadne z nich..."

    ...

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Nasi eksperci

Przedstawiamy naszych ekspertów – psychologów i pedagogów, których wiedza i doświadczenie zawodowe gwarantują rzetelność i wysoki poziom merytoryczny tekstów publikowanych w portalu.  Zapraszamy do czynnego udziału w Forum, gdzie nasi eksperci będą odpowiadać na pytania i rozwiewać wątpliwości.
Dominika Kościelniak

Dominika Kościelniak

Logopeda, surdologopeda, absolwentka Wydziału Nauk Humanistycznych w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, specjalność – logopedia, i studiów podyplomowych w zakresie surdologopedii na UMCS w Lublinie. Pracuje jako logopeda w przedszkolu Chatka Małolatka w Warszawie (indywidualna praca terapeutyczna, grupowe zajęcia profilaktyczne), a także świadczy usługi logopedyczne w ramach własnej praktyki – Gabinet Logopedyczny Dominika Kościelniak.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Sandra Miśkiewicz

Sandra Miśkiewicz

Psycholog i pedagog. Przez sześć lat prowadzenia zajęć dla dzieci i ich rodziców zdobyła nieocenione doświadczenie zawodowe. Nieustannie doskonali swoje umiejętności poprzez realizowanie licznych warsztatów terapeutycznych, m.in. Joga dla dzieci, Muzykoterapia czy Dogoterapia. Pisze artykuły i recenzje muzyczne dla opiniotwórczego seriwsu Qlturka.pl, specjalizującego się w dziedzinie kultury i sztuki dla dzieci. Współpracuje również z Fundacją Dzieci Niczyje w programie „Dobry Rodzic – Dobry Start”. Na co dzień dba o rozwój najmłodszych, prowadząc spotkania adaptacyjne dla dzieci w wieku 1,5-3 lata oraz ich rodziców.

Joanna Król

Jest absolwentką Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego (kierunek Nauczanie Początkowe) oraz studiów podyplomowych w zakresie logopedii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła certyfikowany kurs Terapeuty Integracji Sensorycznej PSTIS. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy logopedy i terapeuty integracji sensorycznej w szkołach, przedszkolach, placówkach integracyjnych, dwujęzycznych, prywatnych i publicznych, w poradniach terapeutycznych.  Ogromną radością jest dla niej możliwość pomagania swoim małym pacjentom w przezwyciężaniu trudności, na jakie natrafiają w zdobywaniu świata, jego rozumieniu i poznawaniu. Bardzo ceni sobie współpracę z rodzicami, rozumiejąc ich troskę.  Prywatnie jest mamą piątki dzieci w wieku od 17 lat do 1 roku: Eli, Rafała, Artura, Frania i Stasia.

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.