e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Często odwiedzam Egodziecka.pl, by poczytać i doszkolić się z macierzyństwa."

    Iwona - mama rocznej Natalii, Kraków

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

"Opowiedz mi, co u ciebie. Bajki terapeutyczne dla rodziców i dzieci"

dodano: 15-10-2015
Książka „Opowiedz mi, co u ciebie” to 11 współczesnych historyjek, które są wstępem do ważnych rozmów o codziennych sprawach z dzieckiem. Poruszane w niej są takie tematy jak: odpowiedzialność, relacje z rówieśnikami, kłamstwo, lęki nocne, konflikty między rodzicami, narodziny rodzeństwa, przyjaźń, marzenia, etc.

Bajki napisane są bardzo prostym językiem, tworzone z myślą o dzieciach w wieku 6-10 lat. Mogą z powodzeniem służyć do wieczornego usypiania pociech. 
 
Autorka zadbała o pytania pomocne rodzicowi do nawiązania rozmowy i odniesienia tematu bajki do codziennych przeżyć dziecka. A także o zadania związane z tematem bajeczki do wykonania przez dziecko wspólnie z rodzicem. Znajdują się one na końcu każdej historyjki. 

Być może niektórych rodziców zainspirują też do stawiania własnych pytań swojemu dziecku, a także sobie samemu. Zapraszamy do wspólnego czytania i rozmawiania !

Opowiedz mi, co u ciebie. Bajki terapeutyczne dla rodziców i dzieci
Sylwia Krajewska
 
Opublikowane w: Ciekawe książki
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.