e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Egodziecka.pl bywa dla mnie źródłem inspiracji do pracy, a także przypomina mi niejednokrotnie o ważnych kwestiach."

    Agata - mama 10-letniego Tymona, Gliwice

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

"Muzolandia przedszkolaka" - dla nauczycieli, wychowawców, rodziców

dodano: 16-12-2016
Muzolandia przedszkolaka… to propozycje piosenek i zabaw dla nauczycieli rytmiki i wychowawców pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym. To wartościowa książka dla rodziców, którzy chcą rozniecić muzykalność w dziecku i pobudzić jego rozwój.

Dzięki podziałowi na cztery części: jesień, zimę, wiosnę i lato, książka stanowi uporządkowaną i przystępną formę propozycji scenariuszy na cały rok szkolny. Każda pora roku zawiera kilka piosenek wraz z dopasowanymi tematycznie ćwiczeniami i zabawami. Do tekstów dołączony jest zapis nutowy oraz chwyty gitarowe.

FRAGMENT KSIĄŻKI

Do książki dołączona jest płyta CD zawierająca nagrania piosenek w wersji wokalnej i instrumentalnej.
 
Danuta Olechnowicz, Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia Nr 4 im. Karola Kurpińskiego w Warszawie:
 
Muzolandia przedszkolaka… to książka wyjątkowo wartościowa zarówno od strony muzycznej, jak i merytorycznej. (...) oceniam tę książkę bardzo wysoko, jako gotowy oraz niezwykle potrzebny materiał do pracy nauczycielskiej. Jest to pozycja, która powinna się znaleźć w rękach każdego nauczyciela, gdyż pozwala wprowadzać dzieci w świat muzyki w najatrakcyjniejszej formie. Autorka wykorzystuje swoje unikalne kompetencje, łącząc świeżość spojrzenia z talentem kompozytorskim oraz wiedzą i umiejętnością komunikowania się z czytelnikiem. Nie tylko podaje przydatne materiały, ale też inspiruje do własnej kreatywności.
 
Muzolandia przedszkolaka. Scenariusze zajęć dla nauczycieli rytmiki i wychowania przedszkolnego
Adrianna Furmanik-Celejewska
wyd. Difin, 2016
cena: 45 zł
Patroni medialni: Wychowanie w Przedszkolu, Czasdzieci.pl

Książka do nabycia w dobrych księgarniach i na ksiegarnia.difin.pl
 
Opublikowane w: Ciekawe książki

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.