e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum

Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • ”Egodziecka.pl to dla mnie źródło inspiracji. Portal poleca świetną literaturę fachową, którą ja z kolei polecam moim Klientom."

    Justyna Sawicka, www.bookafka.pl

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Konferencja ,,Wychowanie w szacunku II edycja"

dodano: 17-08-2017
Konferencja ,,Wychowanie w szacunku II edycja” to miejsce spotkań ponad 150 rodziców i pedagogów z Wrocławia i okolic. Wydarzenie jest realizowane pod patronatem Family-lab Polska, odbędzie się 21.10.2017 we Wrocławiu.

 
Na  konferencji będzie można posłuchać wykładów profesjonalistów związanych z nurtem wychowania dzieci w szacunku: Małgorzaty Musiał (dobrarelacja.pl), Anity Janeczek-Romanowskiej (bycblizej.pl), Anny Mazek (Pracownia Relacji, Family-lab Polska). Oprócz wykładów dla uczestników została przygotowania Przestrzeń Warsztatowa, a tam  pięć warsztatów, pogłębiających wiedzę z zakresu wychowania. Kolejnym elementem Konferencji będzie panel dyskusyjny pt. „Nowe podejścia w wychowaniu - Self-Reg, Pozytywna Dyscyplina, Jesper Juul". Przygotowaliśmy również Strefę Wystawców, na której będzie można zapoznać się i zakupić produkty dla dzieci i rodziców. W Strefie Dzieci o najmłodszych uczestników Konferencji zadbają profesjonalni animatorzy.
,
,Wychowanie w szacunku” w skrócie

•    150 uczestników
•    9 prelegentów i warsztatowców
•    kilkunastu wystawców
•    Panel dyskusyjny
 
Zapisy ruszają już pod koniec sierpnia. Wszystkie szczegóły dostępne na stronie internetowej www.wychowaniewszacunku.pl lub na profilu fb.
Opublikowane w: Archiwum

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.