e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum Wydarzeń

Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Strona jest świetna, stanowi ewenement wśród portali dla rodziców."

    Emilia - mama 2-letniej Ani, Warszawa

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

KRAKÓW - Intuicja rodziców czy wiedza specjalistów - wykład

dodano: 15-02-2018
Intuicja rodziców  czy wiedza specjalistów - czym się kierować w wychowaniu dzieci? Celem wykładu jest przybliżenie tendencji określających współczesne modele wychowania i wskazanie kryterium wyboru tego, co w nich najlepsze dla prawidłowego rozwoju dziecka. Intuicja , czy rzetelna wiedza.
Maria Apanasowicz– psycholog w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Krakowie. Zajmuje się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży oraz ich rodzin. Angażuje się w działalność rozwijającą kompetencje wychowawcze rodziców w ramach spotkań „Szkoły dla Rodziców” oraz prowadząc wykłady w instytucjach pozaszkolnych realizujących pracę dydaktyczno-kulturalną dla dzieci i dorosłych.
bilety - 1 zł
 
 
A JUŻ W MARCU…
 
3 marca (sobota), g. 11.00, sala 116, budynek A.
KALIGRAMY – nauka słówek
Jaki jest najlepszy i najszybszy sposób nauki nowych słówek? KALIGRAMY!
To nie żart! To naprawdę działa! Stwórz własne kaligramy. Poznaj ciekawą metodę nauki nowych słówek. Spróbuj i przekonaj się.
Prowadzący: Klaudia Grudzień.
wstęp wolny
 
 
7 marca (środa), g. 17.00, sala kameralna 203
NUD Turystyka „Chińskie wynalazki”
  • Na warsztatach dzieci będą mieć okazję:
  • Nauczyć się kilku zwrotów po chińsku i zaśpiewać chińską piosenkę Liang Zhi Lao Hu.
  • Zobaczyć, jak powstaje „makaron długiego życia” - 索面.
  • Dowiedzieć się, jakie popularne używane dzisiaj przez nas rzeczy wymyślili Chińczycy .
  •  Spróbować operować oryginalnymi chińskimi pałeczkami.
  • Przymierzyć chińskie tradycyjne stroje, pooglądać kolorowe parasolki i wachlarze.
  • Czemu służył Mur Chiński? Jak robi się makaron? Jak powstał kompas?

bilety – 25 zł
 
 10 marca (sobota), g. 11.00, sala 116, budynek A
Wielkanocne Warsztaty Języka Angielskiego.

Hop, hop! Nadchodzi wiosna, a wraz z wiosną – Wielkanoc. Czas odświeżyć świat dookoła i stworzyć coś niezwykłego. Jeśli jesteście gotowi na Wielkanocne Warsztaty, na których stworzymy piękne ozdoby jednocześnie ucząc się angielskiego, to nie może Was zabraknąć!
Prowadzący: Anna Ośmak.
Wstęp wolny
 
 
21 marca (środa), g. 10.00, Scena NCK
BRZYDKIE KACZĄTKO – Teatr Lalek Rabcio – Rabka-Zdrój

Sztuka napisana przez Igora Bojovica jest trawestacją baśni Hansa Christiana Andersena. Historię „Brzydkiego kaczątka” opowiada klaun, który doświadczył w dzieciństwie nietolerancji i odrzucenia z powodu swojego wyglądu. Dzięki poznaniu historii o kaczątku przekonał się jakie wartości w życiu są najważniejsze. To piękna opowieść o miłości, ale także o cierpieniu, stygmatyzacji, wytrwałości oraz pięknie ukrytym przede wszystkim w sercu. Tytułowy bohater wykluwa się z jaja w rodzinie kaczek, ale nie jest akceptowany przez matkę, ojca, braci i inne zwierzęta. Różni się od swojego rodzeństwa, jest inne. Bardzo cierpi z powodu swojego wyglądu i zrozpaczone musi opuścić rodzinę. Jednak historia kaczątka ma dobre zakończenie. Okazuje się, że jest ono łabędziem, pięknym ptakiem, który zostaje przyjęty do nowej łabędziej rodziny. Spektakl jest kombinacją żywego planu i teatru lalek.
czas trwania – 50 min. (bez przerwy)
bilety – 20 zł
 
 
Opublikowane w: Archiwum Wydarzeń

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.