e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • ”Egodziecka.pl to dla mnie źródło inspiracji. Portal poleca świetną literaturę fachową, którą ja z kolei polecam moim Klientom."

    Justyna Sawicka, www.bookafka.pl

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Kilka sposobów na motywowanie ucznia do nauki

dodano: 24-11-2016
Wielu nauczycieli ma problem ze zmotywowaniem uczniów do nauki, dlatego warto zastanowić się, z czego wynika niska motywacja dzieci do zdobywania wiedzy.
Więcej
Słowa kluczowe:

Quizy Da Vinci Learning

dodano: 21-11-2016
Ile kości znajduje się w ludzkim ciele? Kto jest najbliższym żyjącym krewnym dinozaura? Zdobądź odpowiedzi na te i inne fascynujące pytania rozwiązując quizy edukacyjne dla całej rodziny. Zarówno dzieci, jak i rodzice mogą bawić się wspólnie odpowiadając na pytania i poznając takie dziedziny jak: sport, anatomia, zwierzaki, znani wynalazcy czy pop kultura. Bawcie się i uczcie w tym samym czasie. 
Więcej

„Kapitalne łamigłówki” i „Kapitalne zagadki” od Kapitana Nauki

dodano: 14-11-2016
„Kapitalne łamigłówki” oraz „Kapitalne zagadki” to prawdziwa gratka dla małych pasjonatów zabaw logicznych, miłośników główkowania i wielbicieli szyfrów. Ponad 100 wciągających i podchwytliwych zadań ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność skupienia uwagi i myślenie logiczne, a przede wszystkim gwarantuje świetną, twórczą zabawę!
Więcej
Słowa kluczowe:

Język obcy dla najmłodszych

dodano: 13-11-2016
Nauka języka obcego wydaje się trudna i abstrakcyjna, zwłaszcza kiedy myślimy o małych dzieciach. Nic bardziej mylnego. To właśnie one najszybciej i najlepiej mogą opanować nawet kilka języków. Warunkiem jest zastosowanie właściwej metody, która będzie stosowana jak najwcześniej – nawet od pierwszych dni życia! Dzieci najlepiej przyswajają język obcy dzięki immersji, jak również uczą się przez zabawę. 
Więcej
Słowa kluczowe:

Ćwicz koncentrację z Kapitanem Nauką!

dodano: 10-11-2016
Szybko się dekoncentruje. Gubi rzeczy, zapomina książek albo drugiego śniadania. Proste prace domowe odrabia godzinami, zamieniając stosunkowo łatwą czynność w żmudne ślęczenie nad książkami, albo przeciwnie, na skomplikowane zadanie poświęca 2 minuty, popełniając przy okazji mnóstwo błędów. Bardzo szybko się męczy i zniechęca, robi przerwy przy każdej okazji, nie potrafi skupić się na jednej czynności. 
Więcej
Słowa kluczowe:

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.