e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Informacje prezentowane w Egodziecka.pl są bardzo przystępnie przekazywane - polecamy portal rodzicom naszych pacjentów"

    LOBUS Pracownia Diagnozy i Terapii Dziecka, Gabinet Integracji Sensorycznej

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Polska platforma muzyczna na Kickstarterze

dodano: 15-09-2017
Czy rozwiązanie krakowskich artystów odmieni twarz edukacji muzycznej dzieci na całym świecie?
Więcej

Disney English łączy naukę z zabawą

dodano: 14-09-2017
Od początku października w sieciach szkół języków obcych Profi-Lingua oraz Empik School w 28 miastach ruszają  kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-7 lat prowadzone metodą Disney English. Jest to  metoda sprawdzona w innych krajach, polegająca na całkowitym zanurzeniu się w języku i świecie znanych i lubianych bohaterów filmów Disneya. 
Więcej

Jak pomóc dziecku rozwijać pasje i zainteresowania?

dodano: 29-08-2017
W życiu każdego dziecka przychodzi czas, kiedy coraz bardziej interesuje się ono naszym światem i odkrywa jego różnorodność. To czas sprzyjający rozwijaniu pasji i zainteresowań. Jak wspierać ten naturalny pęd do wiedzy i pomóc dziecku zgłębiać wiedzę w ciekawiącej je dziedzinie? 
Więcej

Szkoły głośne jak fabryki

dodano: 20-07-2017
Szkoła to miejsce, w którym dzieci spędzają większość swojego aktywnego czasu. Warunki jakie tu znajdują mają ogromny wpływ na ich samopoczucie, relacje z nauczycielami i rówieśnikami oraz na nastawienie do nauki. Tymczasem pomiary i badania wykonywane w szkołach wykazują, że uczniowie przebywają w wielkim hałasie.
Więcej

Wakacyjna szkoła językowa – jak uczyć dziecko języków obcych?

dodano: 30-06-2017
8 tygodni wakacji to wystarczający czas na nauczenie się choćby podstaw języka obcego. Wykorzystując proste techniki, możemy wzbogacić słownictwo naszego dziecka – bez konieczności wysyłania go na obóz językowy, w dowolnie wybranym przez nas miejscu i czasie.
Więcej

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.