e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Jakiegokolwiek tematu nie szukałabym w portalu Egodziecka.pl - na taki trafiam - a to  o nauce czytania dla kilkulatków, a to o tym, jak postępować z niemowlakami, a to o tym, czy stosować kary, czy nagrody czy może żadne z nich..."

    ...

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Zatrzymać wspomnienia

dodano: 12-04-2017
Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy fotografia cyfrowa raczkowała w Polsce, albumy ze zdjęciami były czymś powszechnym. Zdjęcia się wywoływało i wkładało w foliowe kieszonki lub przyklejało do sztywnych stron. A później to się zmieniło – tysiące fotografii przechowujemy na kartach pamięci, twardych dyskach komputerów czy w chmurze – i rzadko do nich zaglądamy.
Więcej
Słowa kluczowe:

Wolontariusz – psi przyjaciel

dodano: 04-01-2017
Wolontariat przyczynia się do rozwoju społeczno-emocjonalnego poprzez kształtowanie odpowiednich postaw i naukę wrażliwości, chęci niesienia pomocy innym. Istnieje wiele miejsc, w których można pomagać: hospicja, domy dziecka, Caritas oraz schroniska dla zwierząt. Wszędzie potrzebni są wolontariusze, a że każde z tych miejsc jest bardzo ważne, czasem podjęcie decyzji jest trudne.
Więcej
Słowa kluczowe:

Najcenniejszy prezent

dodano: 04-01-2017
Święta za nami, choinka stoi w kącie, a my ponownie ruszyliśmy biegiem do pracy, obowiązków i tysiąca spraw do załatwienia na wczoraj. Jednak warto się jeszcze na chwilę zatrzymać i zastanowić nad sensem świąt. Czy spędziliśmy je z najbliższymi, czy podarowane dzieciom drogie prezenty zagłuszyły wyrzuty sumienia za cały poprzedni zabiegany rok? Czy możemy powiedzieć, że to były wspaniałe święta spędzone z dziećmi, bez pracy, obowiązków i pośpiechu?
Więcej
Słowa kluczowe:

Zostań Ambasadorem Fundacji Będziemy Rodzicami!

dodano: 07-12-2016
Nowa jakość wpierania rodzicielstwa, jaką propaguje Fundacja Będziemy Rodzicami, to nie tylko ukłon w stronę rodziców i dzieci, ale także szansa na owocną współpracę dla tych, którym bliska jest tematyka świadomego i twórczego rodzicielstwa oraz troska o rozwój dziecka na każdym etapie.
Więcej

Twoje dziecko w sieci - ufaj i kontroluj!

dodano: 01-12-2016
Zanim wręczysz dziecku jego własny smartfon czy tablet, porozmawiaj z nim na temat zagrożeń, z jakimi może mieć do czynienia podczas surfowania w Internecie. Do takiej rozmowy warto dobrze się przygotować – pomóc w tym mogą dostępne serwisy internetowe, na stronach których znajdziesz szereg rad i wskazówek dotyczących bezpiecznego korzystania przez dzieci z Internetu i urządzeń mobilnych.
Więcej
Słowa kluczowe:

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.