e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Jakiegokolwiek tematu nie szukałabym w portalu Egodziecka.pl - na taki trafiam - a to  o nauce czytania dla kilkulatków, a to o tym, jak postępować z niemowlakami, a to o tym, czy stosować kary, czy nagrody czy może żadne z nich..."

    ...

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Leśne zabawy

dodano: 14-05-2012
Leśne zabawy
Wypoczynek wśród polskich lasów to urlopowy lub weekendowy wybór wielu z nas. Jak zorganizować leśne wypady, aby sprawiały one frajdę całej rodzinie?

Więcej
Słowa kluczowe:

Wakacyjny obóz sportowy

dodano: 11-04-2012
Wakacyjny obóz sportowy
Wakacyjny obóz tenisowy z elementami pływania, piłki nożnej, siatkówki plażowej i koszykówki stwarza dzieciom i młodzieży możliwość poznania podstawowych elementów techniki, taktyki i rywalizacji w ramach różnych dyscyplin. Bycie w grupie, z dala od domu, jest sposobnością do nawiązania nowych znajomości, przyjaźni, a także do radzenia sobie w nowych, niecodziennych warunkach.

Więcej
Słowa kluczowe:

Nauka pływania dla początkujących

dodano: 28-03-2012
Nauka pływania dla początkujących
Ciepłe miesiące to najlepszy czas, by zacząć wodną edukację naszych pociech. Dowiedz się, jak przygotować siebie i dziecko do pierwszych lekcji pływania.
Więcej
Słowa kluczowe:

Rodzinne wyjazdy po zdrowie

dodano: 01-03-2012
Rodzinne wyjazdy po zdrowie
Rodzinne wyjazdy po zdrowie - gdzie, kiedy, na jak długo i po co takie rekonwalescencyjne podróże?

Więcej
Słowa kluczowe:

Bawmy się w przyrodę

dodano: 31-01-2012
Bawmy się w przyrodę
Przyroda dla dzieci z miast staje się rzeczą abstrakcyjną. My, rodzice - jesteśmy odpowiedzialni za „edukację przyrodniczą” naszych pociech. To łatwe – nawet w mieście.

Więcej
Słowa kluczowe:

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.