e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Jakiegokolwiek tematu nie szukałabym w portalu Egodziecka.pl - na taki trafiam - a to  o nauce czytania dla kilkulatków, a to o tym, jak postępować z niemowlakami, a to o tym, czy stosować kary, czy nagrody czy może żadne z nich..."

    ...

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Przedwiosenny spacer - czyli hartujemy dziecko

dodano: 07-12-2012
Przedwiosenny spacer - czyli hartujemy dziecko
Każdy rodzic boi się chorób, które mogą dotknąć jego dziecko. Dbamy o to, by maluchy były odpowiednio ubrane, prawidłowo się odżywiały i nie przemarzły. Ale czy faktycznie kontakt z zimnem jest dla dziecka niewskazany?

Więcej
Słowa kluczowe:

Muzyczne zabawy

dodano: 22-11-2012
Muzyczne zabawy
Pierwszą muzyką, którą słyszymy jest... bicie serca w łonie matki! Dlaczego muzyka jest taka ważna w naszym życiu? I dlaczego warto wykorzystywać muzykę do zabaw z dzieckiem?

Więcej
Słowa kluczowe:

Wesołe lato na wsi

dodano: 09-07-2012
Wesołe lato na wsi
Czy pamiętacie swoje wakacje na wsi? Letnie miesiące wśród pól i łąk na zawsze zostają w pamięci… Zorganizujmy naszym dzieciom takie zwykłe-niezwykłe wiejskie wakacje!

Więcej
Słowa kluczowe:

Zabawy na niepogodę

dodano: 09-07-2012
Zabawy na niepogodę
Jak zorganizować dzieciom czas, kiedy na wakacjach złapie nas deszcz i zmusi do pozostania w miejscu zakwaterowania? Oto nasze sprawdzone pomysły!

Więcej
Słowa kluczowe:

Jak się bawić nad morzem?

dodano: 06-07-2012
Jak się bawić nad morzem?
Nasze dzieci już nie mogą doczekać się biegania po plaży, skakania przez fale i budowania w piasku. Zaproponujmy im kilka nowych zabaw!

Więcej
Słowa kluczowe:

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.