e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Strona jest świetna, stanowi ewenement wśród portali dla rodziców."

    Emilia - mama 2-letniej Ani, Warszawa

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Super zabawy na każdy dzień

dodano: 24-04-2013
Super zabawy na każdy dzień

Każdy - mały i duży - od czasu do czasu może poczuć się dzieckiem. Przypomnij sobie zabawy znane Ci z dzieciństwa - i poznaj nowe super pomysły!

Więcej
Słowa kluczowe:

Spędź czas z dzieckiem kreatywnie!

dodano: 20-02-2013
Spędź czas z dzieckiem kreatywnie!
Każdy z nas w dzieciństwie miał swoją ulubioną zabawę, która stawała się jeszcze ciekawsza, gdy dołączali do nas rodzice. Nikt tak jak tata nie udawał, że smakują mu ciasta zrobione z piasku i nikt z taką gracją jak mama nie pił herbatki z miniaturowych filiżanek. I choć dzisiejsze tempo życia, godzenie pracy z obowiązkami domowymi i innymi dodatkowymi zajęciami to duże wyzwanie, także dziś można znaleźć czas na wspólne spędzanie czasu ze swoją pociechą.

Więcej
Słowa kluczowe:

Na ratunek maluchowi - Złamania

dodano: 18-02-2013
Na ratunek maluchowi - Złamania
Nieopanowany żywioł na placu zabaw czy w domu. Huśtawka, zjeżdżalnia, skoki na kanapie - wszystko to potencjalne zagrożenia dla delikatnych kości maluchów. Kości dzieci, a szczególnie stawy, są mniej odporne na urazy niż kości dorosłych.

Więcej
Słowa kluczowe:

Bezpieczne dziecko na stoku

dodano: 18-12-2012
Bezpieczne dziecko na stoku
Pruszący za oknami śnieg zachęca do wyjścia na powietrze i wesołej zabawy na śniegu. Wczesna zima to także okazja do przekazania dzieciom wiedzy o tym, jak zdrowo i bezpiecznie przetrwać zimę. Jeśli zatem szukasz odpowiedzi na pytanie: „Jak przygotować dziecko do wyjazdu na narty?”, te wskazówki są dla ciebie!

Więcej
Słowa kluczowe:

My się zimą nie nudzimy

dodano: 12-12-2012
My się zimą nie nudzimy
Przedstawiamy propozycje klasycznych i nowych zimowych zabaw - zima wcale nie musi być nudna!

Więcej
Słowa kluczowe:

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.