e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • ”Egodziecka.pl to dla mnie źródło inspiracji. Portal poleca świetną literaturę fachową, którą ja z kolei polecam moim Klientom."

    Justyna Sawicka, www.bookafka.pl

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Sposoby na odzyskanie dobrej formy po ciąży

dodano: 22-01-2015
Polar Loop
Ciąża to czas w życiu kobiety, w którym dochodzi do wielu zmian w jej organizmie. Dotyczą one nie tylko wyglądu zewnętrznego, ale zachodzą również na poziomie hormonalnym, metabolicznym, a także psychicznym. Zrzucanie zbędnych kilogramów po porodzie to nie lada wyczyn – doskonale wie o tym każda świeżo upieczona mama.

Więcej
Słowa kluczowe:

Feria barw i kształtów w kolekcji Vippi Design

dodano: 18-09-2014
Vippi Design

Główną ideą marki Vippi jest podkreślenie niezwykłej więzi łączącej matkę z córkami i wzbudzenie za pomocą stroju pozytywnych emocji. Do tego dochodzi niezwykle oryginalne i kolorowe wzornictwo. Tak samo ubrane mama i córka to po prostu uroczy widok, który z pewnością przyniesie radość całej rodzinie i wywoła na niejednej twarzy uśmiech sympatii.

Więcej
Słowa kluczowe:

Wpływ gier wideo na dziecko

dodano: 24-01-2014
Wpływ gier wideo na dziecko

Czy spędzanie zbyt dużej ilości czasu grając w gry wideo może skrzywdzić moje dziecko?

Więcej
Słowa kluczowe:

Jak zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe w domu

dodano: 03-01-2014
Jak zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe w domu

Zbliżają się urodziny twojego dziecka, a ty zastanawiasz się jak uczcić ten wyjątkowy dzień? Być może rozważasz powierzenie organizacji przyjęcia firmie, która profesjonalnie się tym zajmuje. Szczególnie w dużych miastach jest to rozwiązanie modne, ale i kosztowne. A przecież urodziny w domu też mogą być niesamowitym przeżyciem! Wystarczy dobrze się do nich przygotować i skorzystać z naszych porad.

Więcej
Słowa kluczowe:

Smaki w szkolnym tornistrze - program edukacyjny Fundacji BOŚ

dodano: 19-08-2013
Smaki w szkolnym  tornistrze - program edukacyjny Fundacji BOŚ
Wiedza, wydawałoby się, ogólnie dostępna - co jeść, by nie tyć, jaki tryb życia prowadzić, by być zdrowym. Polska to tysiące odchudzających się kobiet, z których wiele jest matkami, niewiele mniej dbających o linię cieszących się potomstwem panów. A jednak grozi nam epidemia otyłości wśród najmłodszych.

Więcej
Słowa kluczowe:

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.