e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Strona jest świetna, stanowi ewenement wśród portali dla rodziców."

    Emilia - mama 2-letniej Ani, Warszawa

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Kreatywne pokoje przygód dla dzieci

dodano: 13-06-2017
W dzisiejszych zdigitalizowanych czasach wyzwaniem staje się odciągnięcie dziecka od ekranu i zaoferowanie mu nietuzinkowych, wciągających atrakcji w świecie rzeczywistym. Istnieją jednak nowoczesne formy rozrywki, które nie tylko doskonale bawią młodych, ale dodatkowo rozwijają szereg wartościowych umiejętności. Jedną z propozycji jest zabawa w pokojach Escape Room, które zyskują coraz większe uznanie, zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. 
Więcej
Słowa kluczowe:

Wyjazdy wakacyjne rozwojowym energetykiem dla dzieci

dodano: 08-06-2017
Wyjazdy wakacyjne, zarówno dzieciom jak i rodzicom, kojarzą się z czasem wolnym, zabawą i leniuchowaniem. Letni odpoczynek może być również czasem intensywnego rozwoju dzieci. Wakacje wpływają bowiem pozytywnie na rozwój systemów mózgowych, kreatywność, koncentrację oraz IQ. HomeToGo zapytało ekspertów i rodziców podróżujących z dziećmi o ich opinie i doświadczenia związane z wpływem wakacji na najmłodszych. 
Więcej

Rozwój dziecka na placu zabaw

dodano: 28-04-2017
Za oknem wiosna, która zaprasza swym pięknem do spacerów i wizyt na placu zabaw. Niestety często widzimy coraz to mniejsze dzieci, które wychodzą na dwór tylko po to, by usiąść z kolażami lub kolażami, wyciągnąć telefon i grać. 
Należy jednak zachęcać dzieci do aktywności ruchowej, która ma znaczący wpływ na ich rozwój.  Doskonałym miejscem wspomagającym wszechstronny rozwój jest plac zabaw.
Więcej
Słowa kluczowe:

Ruchu Rozwijający Weroniki Sherborne i Original Play

dodano: 03-11-2016
Telefon, komputer, telewizor to chyba najczęstsze atrybuty współczesnych dzieci i młodzieży. Bez nich dzieci często się nudzą i nie potrafią się bawić. Można to szybko zmienić, bo zabawy według Metody ruchu rozwijającego i Original Play na pewno polubią wszyscy. 
Więcej
Słowa kluczowe:

Zapraszamy najmłodszych w podróż do Krainy Aktywności!

dodano: 10-03-2015
Zapraszamy najmłodszych w podróż do Krainy Aktywności!
Rusza wiosenna Akcja edukacyjna Akademii Zdrowego Przedszkolaka! Tym razem zapraszamy najmłodszych we wspólną podróż do Krainy Aktywności. Do włączenia się w podróż zachęcamy również rodziców – organizujemy rodzinny tor przeszkód i wspólnie świętujemy Dzień Ziemi. 
Więcej
Słowa kluczowe:

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.