e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama
newsletter

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • ”Egodziecka.pl to dla mnie źródło inspiracji. Portal poleca świetną literaturę fachową, którą ja z kolei polecam moim Klientom."

    Justyna Sawicka, www.bookafka.pl

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Nie tylko zupa mleczna, czyli kilka pomysłów na dania z mlekiem

dodano: 03-11-2017
„Mamy kota na punkcie mleka” – pod tym hasłem podpisałoby się z pewnością wiele osób, jednak wciąż są i takie, które na biały napój patrzą sceptycznie. Jeśli zależy nam, by ze względu na wysoką zawartość witamin i składników mineralnych, takich jak na przykład wapń, dziecko nie rezygnowało całkowicie z mleka, warto przygotować smaczne i pełnowartościowe potrawy z mlekiem w składzie. I wcale nie muszą to być wyłącznie desery. Na bazie mleka przygotujemy również zupy i dania główne. Oto kilka propozycji, które powinny zachęcić „mlekowych” niejadków do spróbowania.
Więcej

Warsztaty cyrkowe dobre na dysleksję i nie tylko!

dodano: 05-10-2017
Cyrk. W pierwszym odruchu kojarzy nam się z clownadą, wygłupami lub zupełnie niepoważną sprawą. Często, aby określić jakąś kuriozalną sytuację, używamy zwyczajnego sformułowania: „Ale cyrk!”. Nic dziwnego, że rodzice słysząc o cyrkowych warsztatach prowadzonych w domu kultury czy w szkole podchodzą do tematu bardzo sceptycznie i z przymrużeniem oka, nie wiedząc, że mogą one zdziałać wiele dobrego dla ich pociech. 
Więcej

Pić czy nie pić? Oto jest pytanie!

dodano: 25-09-2017
Czy picie MLEKA jest zdrowe? Wielu z nas zadaje sobie to pytanie, dlatego warto poznać argumenty przemawiające za włączeniem mleka i jego przetworów do diety całej rodziny.
Więcej

Taniec z dzieckiem w chuście buduje bliskość i aktywizuje rodziców

dodano: 22-09-2017
Powrót do dobrej formy po ciąży to problem, z którym zmaga się wiele młodych mam. Większość aktywności wymaga od nich jednak rozłąki na pewien czas ze swoim maleństwem. Idealnym połączeniem bliskości i wysiłku fizycznego jest taniec z dzieckiem w chuście.Więcej

Kreatywne pokoje przygód dla dzieci

dodano: 13-06-2017
W dzisiejszych zdigitalizowanych czasach wyzwaniem staje się odciągnięcie dziecka od ekranu i zaoferowanie mu nietuzinkowych, wciągających atrakcji w świecie rzeczywistym. Istnieją jednak nowoczesne formy rozrywki, które nie tylko doskonale bawią młodych, ale dodatkowo rozwijają szereg wartościowych umiejętności. Jedną z propozycji jest zabawa w pokojach Escape Room, które zyskują coraz większe uznanie, zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. 
Więcej
Słowa kluczowe:

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.