e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Często odwiedzam Egodziecka.pl, by poczytać i doszkolić się z macierzyństwa."

    Iwona - mama rocznej Natalii, Kraków

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Co to znaczy "zdolne dziecko"?

dodano: 18-06-2012
Co to znaczy "zdolne dziecko"?
Zdolne dziecko - czyli jakie? Grzecznie siedzące w kąciku z książeczką, a może takie, którego wszędzie pełno? Zobacz, jak w maluchu dostrzec zadatki na kogoś wyjątkowego.

Więcej
Słowa kluczowe:

Jak poznać uzdolnione dziecko?

dodano: 14-06-2012
Jak poznać uzdolnione dziecko?
Rozwój talentów u dzieci zależy w ogromnej mierze od naszego wsparcia! Dlatego - obserwujmy uważnie nasze pociechy, aby trafnie i skutecznie wspomagać ich rozwój.

Więcej
Słowa kluczowe:

Maluchy w świecie sztuki - wywiad

dodano: 13-06-2012
Maluchy w świecie sztuki - wywiad
Dlaczego warto wprowadzać dzieci w świat kultury i sztuki? Jak to robić - i kiedy zacząć? Okazuje się - że przyjaźń dziecka ze sztuką może rozpocząć… już przed narodzinami! O sztuce, zabawie i rozwoju rozmawiamy z Panią Ewą Świerżewską, twórczynią i redaktor naczelną portalu Qlturka.pl.

Więcej
Słowa kluczowe:

Scenki rodzinne – czyli bawimy się w teatr

dodano: 17-05-2012
Scenki rodzinne – czyli bawimy się w teatr
Zabawa w teatr, to jedna z ciekawszych form poznawania i wychowania naszych pociech. Umiejętnie dobrany temat i ciekawy dialog mogą być nie tylko źródłem informacji o naszych dzieciach, ale także formą terapii.

Więcej
Słowa kluczowe:

Dodatkowe zajęcia dla malucha

dodano: 02-05-2012
Dodatkowe zajęcia dla malucha
Balet, angielski, gra na skrzypcach… Planując dodatkowe zajęcia dla przedszkolaka, zapomnijmy o własnych ambicjach i modach, a skupmy się na umiejętnościach i możliwościach naszych pociech.

Więcej
Słowa kluczowe:

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.