e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • ”Egodziecka.pl to dla mnie źródło inspiracji. Portal poleca świetną literaturę fachową, którą ja z kolei polecam moim Klientom."

    Justyna Sawicka, www.bookafka.pl

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Sztuka dziecka i jej naturalny rozwój

dodano: 26-05-2014
Sztuka dziecka i jej naturalny rozwój

Podążając za myślą przewodnią książki ,,Twórcza aktywność dziecka,  napisanej przez R. Gloton’a i C. Clero, ,,dziecko w sposób naturalny jest twórcą”. Poprzez rysunek bazgrotalny, a następnie rysunki bardziej doskonałe, przedstawia ono otaczający go świat, rozwija się twórczo i zaspokaja istotną potrzebę jaką jest tworzenie.

Więcej

Pasja, motywacja, sukces

dodano: 25-03-2014
Pasja, motywacja, sukces

Dziś postaram się opowiedzieć, czym właściwie jest pasja, o odnajdywaniu swojej własnej oraz o tym, jak wytrwale dążyć do celu.

Więcej
Słowa kluczowe:

Co ma klamerka do pisania? Inspirujące pomysły na zabawę w domu

dodano: 18-02-2014
Co ma klamerka do pisania? Inspirujące pomysły na zabawę w domu

Co ma klamerka do pisania? ...i nie tylko klamerka do bielizny, ale również wiele innych przedmiotów, które znajdziemy w każdym domu, jak np. gąbki, mydło, nakrętki, łyżeczki, lejki, butelki czy artykuły spożywcze – mąka, fasola, orzechy, mak?

Więcej
Słowa kluczowe:

Bazgrota dwulatka - etapy rozwoju umiejętności plastycznych

dodano: 10-02-2014
Bazgrota dwulatka - etapy rozwoju umiejętności plastycznych

Każdy, kto ma dziecko wie, że niezależnie od wieku uwielbiają one rysować! Już od najmłodszych lat obserwujemy duże zainteresowanie, szczególnie małych dzieci przyborami do rysowania, oraz tym, na czym można rysować, o czym w miarę szybko przekonują się młodzi rodzice, oglądając ściany swoich mieszkań. 

Więcej

Warsztaty artystyczne – dlaczego warto?

dodano: 14-01-2014
Warsztaty artystyczne – dlaczego warto?

Małe dzieci mają bardzo konkretne potrzeby – chcą czuć się kochane, bezpieczne i świetnie się bawić. Wszystko to zapewnia wspólna zabawa z mamą lub tatą! Daje ona dziecku mnóstwo frajdy i radości z czasu spędzonego z rodzicami. Jednak nie chodzi tutaj jedynie o zabawę zabawkami. Mam na myśli przede wszystkim zabawy plastyczne, malowanie farbami, lepienie z gliny itp. Takie, podczas których można się pobrudzić, pomalować, zachlapać, poplamić, coś rozlać…

Więcej
Słowa kluczowe:

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.