e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama
newsletter

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Informacje prezentowane w Egodziecka.pl są bardzo przystępnie przekazywane - polecamy portal rodzicom naszych pacjentów"

    LOBUS Pracownia Diagnozy i Terapii Dziecka, Gabinet Integracji Sensorycznej

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Przedszkolak na dodatkowym angielskim

dodano: 20-02-2018
Bez wątpienia to rodzice są odpowiedzialni za rozwój ich dziecka, to oni kształtują jego wartości i hierarchię w najmłodszych latach. Małe dzieci są bardzo podatne na bodźce i przyjmują wszystko, co się im „poda”. Okres przedszkolny to najlepszy czas na naukę języków, gdyż dzieci są na etapie naśladowania dorosłych, więc powtarzają to, co mówi mama, tata lub nauczycielka. Warto to wykorzystać i zaprowadzić dziecko na zajęcia z języka angielskiego. Nic się nie traci, a można wiele zyskać. 
Więcej

Ekocuda po raz pierwszy w Gdańsku!

dodano: 14-02-2018
Warsztaty, wykłady, a przede wszystkim możliwość przetestowania, powąchania i zakupienia szerokiej gamy kosmetyków naturalnych – to wszystko i jeszcze więcej czeka na miłośników eko podczas Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda, które 17 i 18 marca br. po raz pierwszy odbędą się w Gdańsku w Centrum Stoczni Gdańskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.Więcej

„Najszczęśliwsze dzieci na świecie, czyli wychowanie po holendersku” – recenzja książki

dodano: 09-02-2018
Szczęśliwe dzieci to dzieci, które czują się kochane. A kochane czują się, kiedy rodzice wybiorą dla nich najlepsze przedszkole i najlepszą szkołę. Ważne jest również zapisanie dzieci na różne zajęcia rozwijające. Na początek oswajające z wodą, potem kurs języka obcego dla najmłodszych, karate i zajęcia z programowania. Tak właśnie wygląda dziecięce szczęście w różnych krajach świata. Jednak tak nie wygląda szczęście w Holandii.
 
Więcej

Nierozerwalna więź z dzieckiem – jak ją zbudować?

dodano: 04-02-2018
Bycie rodzicem to zadanie niezwykle odpowiedzialne. Wychowanie malucha na dobrego i mądrego człowieka, który będzie potrafił prawidłowo funkcjonować w społeczeństwie, jest sztuką. Znamy sposób, by temu wyzwaniu sprostać. Rodzicielstwo bliskości to styl wychowania i filozofia, które sprzyjają społecznemu i emocjonalnemu rozwojowi dziecka oraz tworzą silne relacje między nim a rodzicami.
Więcej

Recenzja książki „Grzeczna niegrzeczność czyli sposób na nadymki-drażliwce”

dodano: 22-01-2018
 Kiedy widzę książkę Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego z dopiskiem „dla dzieci” od razu wiem, że warto się zatrzymać i zerknąć cóż pojawiło się nowego na rynku. To Wydawnictwo wydaje piękne, mądre i pomocne książki dla dorosłych – rodziców czy osób pracujących z małym człowiekiem oraz dla najmłodszych. A jeśli jeszcze książka ma w podtytule piękne sformułowanie: „Łączybajki dla Małych i Dużych” – już więcej do szczęścia nie potrzeba.Więcej

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.