e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Informacje prezentowane w Egodziecka.pl są bardzo przystępnie przekazywane - polecamy portal rodzicom naszych pacjentów"

    LOBUS Pracownia Diagnozy i Terapii Dziecka, Gabinet Integracji Sensorycznej

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

"Bajki z mchu i paproci" w Kolekcji Cała Polska Czyta Dzieciom z tygodnikiem „Polityka”

dodano: 26-09-2017
Dlaczego dzieci tak bardzo lubią skrzaty i krasnoludki? Nikt się chyba nad tym do tej pory nie zastanawiał! No, weźmy na przykład parę przyjaciół: Żwirka i Muchomorka… 
 
Co sprawiło, że zakochało się w nich cale pokolenie dzieci? Może to, że chcą wszystkim pomagać? Że przytrafiają im się ciekawe i niezwykłe przygody? Że przyjaźnią się z dziwnymi i tajemniczymi leśnymi stworzeniami? Albo z powodu zabawnych czapeczek? W tej książce znajdziecie bardzo wiele śmiesznych i wzruszających historii o skrzatach i krasnoludkach! Choćby o tym, jak Muchomorek został wystrzelony z armaty prosto w złośliwego gnoma Mąciwodę, który chciał zniszczyć komin ich domku. Albo o tym, jak puchacz Uszko zawładnął zegarem, który regulował pory roku i jedynie dzięki dwóm skrzatom udało się uniknąć pomieszania wiosny z jesienią. Albo o tym, jak Żwirek z Muchomorkiem posłuchali malutkiej rusałki i wyciosali olbrzymowi (który prawie ich zdeptał!) ciężkie buty z drewna, w których już nie mógł chodzić. Zresztą… przeczytajcie te opowieści sami! I wtedy już na pewno będziecie wiedzieli, dlaczego dzieci tak bardzo lubią skrzaty!
 
Książka rekomendowana dla dzieci od lat 4.
 
Kolekcja Cała Polska czyta dzieciom – literackie perły dla dzieci i młodzieży
 
Bajki z mchu i paproci
wyd. Polityka, 2017
wiek: 4+
Opublikowane w: Ciekawe książki

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.