e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 

Archiwum Wydarzeń

Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Egodziecka.pl bywa dla mnie źródłem inspiracji do pracy, a także przypomina mi niejednokrotnie o ważnych kwestiach."

    Agata - mama 10-letniego Tymona, Gliwice

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

Archiwum Wydarzeń

Teatr Bąbli: „Huśtawka” – spektakl dla najmłodszych dzieci

dodano: 05-01-2018
Zapraszamy Najmłodszych Widzów na nowy spektakl Teatru Bąbli pt. "Huśtawka" we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka!


Więcej

Warsztaty chustowe dla maluchów i rodziców oczekujących

dodano: 03-01-2018
Podoba Ci się idea noszenia dzieci w chustach? Zastanawiasz się czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie i Twojego dziecka? Maleństwo ciągle chce być na rękach? A może cierpi na kolki? Nie wiesz, którą chustę wybrać? Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z wiązaniem chusty? Masz chustę i chcesz sprawdzić czy dobrze wiążesz? Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek?Więcej

Poczta Dziecięca do szpitali onkologicznych

dodano: 15-12-2017
Mikołajki rozpoczęły drugą edycję Poczty Dziecięcej, organizowanej przez Fundację Urtica Dzieciom. 180 małych pacjentów 18 szpitali onkologicznych z całej Polski otrzyma świąteczne upominki. Jak zapowiadają organizatorzy, akcja zakończy się tuż przed Bożym Narodzeniem.
Więcej

Smaczny konkurs! Pierniki w roli głównej!

dodano: 14-12-2017

Ignaś Ziółko i Cecylka Knedelek, bohaterowie książek Joanny Krzyżanek, ogłaszają konkurs piernikowy. 
Więcej

Konferencja „Spektrum autyzmu – nowe kierunki pomocy” w Bielsku-Białej

dodano: 06-12-2017
9 grudnia 2017 odbędzie się w Bielsku-Białej konferencja „Spektrum autyzmu – nowe kierunki pomocy”. Jest to unikalne w skali kraju wydarzenie popularyzujące tzw. zintegrowane podejście do pomocy osobom ze spektrum autyzmu, gdzie oprócz stosowania koniecznych terapii psychologicznych czy fizjoterapeutycznych przywiązuje się wagę do diagnozy i leczenia zaburzeń biochemicznych, immunologicznych i gastroenterologicznych, często występujących o osób autystycznych. Cztery seminaria poprowadzą wybitne specjalistki w swoich dziedzinach: mgr Bożena Kropka, dr Joanna Kwasiborska-Dudek, dr n. med. Magdalena Cubała-Kucharska oraz mgr Katarzyna Patykiewicz.
 


Więcej

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.