e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Jakiegokolwiek tematu nie szukałabym w portalu Egodziecka.pl - na taki trafiam - a to  o nauce czytania dla kilkulatków, a to o tym, jak postępować z niemowlakami, a to o tym, czy stosować kary, czy nagrody czy może żadne z nich..."

    ...

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

AKTYWNI RAZEM Pomocnik pozytywnego rodzicielstwa

dodano: 06-05-2015
Kochasz swoje dziecko nade wszystko, ale zdarza Ci się z sentymentem wracać do szalonych czasów, gdy nie byłaś jeszcze mamą, nie byłeś jeszcze tatą? Chcesz być blisko dzieci, a równocześnie nie rezygnować ze swoich pasji? Ważne jest dla Ciebie, by spędzać z nimi czas w interesujący sposób, stymulując ich rozwój emocjonalny, intelektualny i fizyczny?


Ewa Świerżewska od lat jest wzorem dla wszystkich aktywnych rodziców. Ze swoimi córkami na rowerach przejechała wzdłuż i wszerz pół Europy, a na co dzień spędza z nimi czas w ciekawy i urozmaicony sposób, podejmując małe aktywności dostępne dla każdego!

 
I właśnie o takich prostych, wspólnych rodzinnych aktywnościach - kulturalnych, sportowych, rozrywkowych i kulinarnych jest ten unikatowy pomocnik. Zobacz, ile wspaniałych rzeczy można robić razem z dziećmi. Wystarczy chcieć i wyjść z domu!
 
Jak cudownie, że są takie książki! Pstryczek w nos dla wszystkich, którzy kraczą, że z przyjściem dziecka na świat kończą się pasje, a zaczyna siedzenie w domu.
Razem można i sportowo, i kulinarnie, i kulturalnie. I to od początku! Wystarczy spróbować. Jak zacząć? Przeczytajcie!
Beata Sadowska
 
Mam wrażenie, że ta książka została napisana specjalnie dla mnie. Dla niemogącej usiedzieć w miejscu młodej matki, która zastanawia się, w jakim stopniu dziecko ograniczy jej wcześniejsze aktywności. Ewa Świerżewska, bazując na własnym doświadczeniu i podpierając się opiniami ekspertów pokazuje, jak zaprosić Małego Człowieka do naszego świata i zbudować z nim zdrową relację. Duża dawka inspiracji, ciekawych doświadczeń innych rodziców i pozytywnego myślenia.
Magdalena Tascher - prowadzi rodzinną szkołę łyżwiarską Walley, mama czteromiesięcznej Mai
 
AKTYWNI RAZEM Pomocnik pozytywnego rodzicielstwa
Ewa Świerżewska
il. Agata Matraś
wyd. WAM
Dla rodziców
Opublikowane w: Ciekawe książki
Słowa kluczowe:

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.