e-book egodziecka

Zaprenumeruj newsletter, a otrzymasz od nas bezpłatnie e-book pt. „Rozwój dziecka w pierwszym roku życia”

Zapisz się do newsletter'a
 
Reklama

Reklama

Reklama

Porada dnia

Czytam egodziecka.pl

  • "Jakiegokolwiek tematu nie szukałabym w portalu Egodziecka.pl - na taki trafiam - a to  o nauce czytania dla kilkulatków, a to o tym, jak postępować z niemowlakami, a to o tym, czy stosować kary, czy nagrody czy może żadne z nich..."

    ...

Partnerzy

Informacja

Portal Egodziecka.pl zaprasza na praktyki i staże studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, chcących współtworzyć wartościowe miejsce w Internecie, przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku 0-10 lat. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym.
Prosimy o kontakt: kontakt@egodziecka.pl
Zapraszamy!

***   ***   ***
logo_polski_internet100_100

Po raz drugi startujemy w Konkursie Polski Internet!

"100 zabaw z kangurem Arturem" – nowość od Kapitana Nauki - nie tylko na wakacje

dodano: 29-05-2018
Kapitan Nauka zaprasza na podróż dookoła świata! Podczas zabawy z kartami i książką przedszkolaki pomogą odnaleźć zgubiony bagaż, spróbują narodowych potraw w Japonii i we Włoszech, kupią pamiątki z podróży, wyruszą na wycieczkę na biwak, do lasu i na plażę! Przed nimi 100 zadań dopasowanych do umiejętności każdego małego podróżnika.
 
Kolorowe karty obrazkowe i książka wprowadzające w podróżniczą tematykę to doskonały prezent dla dziecka w wieku przedszkolnym. Zgaduj, rysuj, ścieraj i… baw się z kangurem Arturem!
 
Przy okazji rozwiązywania fascynujących zadań typu: dopasuj, policz, skreśl, porównaj, zaznacz, dzieci rozwijają różnorodne umiejętności, takie jak:
 
• spostrzegawczość
• rozpoznawanie kierunków,
• liczenie, porównywanie,
• małą motorykę
100 zabaw z Kangurem Arturem
 
Ciekawe zadania przedstawione w książce i na 30 dwustronnych, zmywalnych kartach przybliżą dziecku otaczający je świat, wzbogacą słownictwo, a także wzbudzą chęć podróżowania i poznawania nowych miejsc. Różnorodne ćwiczenia trenujące spostrzegawczość, koncentrację i grafomotorykę zapewnią doskonałą rozrywkę w domu i w podróży: w pociągu, aucie czy samolocie.
 
Polecają:

Patronaty
 
100 zabaw z kangurem Arturem
Książka + 30 dwustronnych zmywalnych kart + flamaster
wiek: 4-6 lat
Edgard, Warszawa 2018
 
Dotychczas ukazały się:
• 100 zabaw z bocianem Stefanem (3-4 lata)
• 100 zabaw z mewą Ewą (3-4 lata)
• 100 zabaw z królikiem Kazikiem (4-5 lat)
• 100 zabaw z robotem Eliotem (4-5 lat)
• 100 zabaw z lisem Fisem (5-6 lat)
• 100 zabaw z koparką Barbarką (5-6 lat)
• 100 zabaw z mewą Ewą (3-4 lata)
• 100 zabaw z piłką nożną (4–6 lat) NOWOŚĆ
 
Więcej informacji na: www.KapitanNauka.pl
Kapitan Nauka jest również na facebooku: www.facebook.com/KapitanNauka
Opublikowane w: Ciekawe książki

Dodaj komentarz

Ciekawe książki

Pracownie i gabinety

Gabinety i poradnie psychologiczne, ośrodki pomocy i centra rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia, pomocy psychologa, pedagoga czy logopedy, sprawdź w naszej bazie, wybierając odpowiednie województwo.

Jeśli prowadzisz poradnię, gabinet psychologiczny lub w inny sposób wspierasz dzieci, rodziców, rodziny i chcesz zaistnieć w naszej bazie, napisz: kontakt@egodziecka.pl

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Polityka Prywatności.